Manager Eleven

Najlepszy Manager W Polsce

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Prosimy o składanie CV o kluby.
Proszę każdego użytkownika o aktualizację każdego transferu

#1 2011-05-02 09:38:55

mattii882

http://img18.imageshack.us/img18/2051/adminglz.jpg

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 122
Punktów :   

Składy

http://www.dobredruzyny.pl/wp-content/upload/benfica.png
Nick : mattii882
Numer Gadu-Gadu :34498452
Klub o który walczysz : Benfica Lizbona
Liga w której klub występuje na Manager Site : Ultra Liga

http://i52.tinypic.com/2nau4h3.png
Nazywam Mateusz . Mam 14 lat i od września będę uczniem klasy II gimazjum . Moim hobby jest piłka nożna bardzo lubię też Formułę 1 i tennis ziemny . Mam 3 ulubionych piłkarzy są to  : Fernando Torres , Artjoms Rudnevs i Arjen Robben
Mam duże doświadczenie w grach typu Manager Piłkarski . Na MS miałem już Bordeaux a walczyłem o Chelsea , Juventus i Valencie CF . Nie ukrywam że mam kilka swoich managerów i na kilku gram . Myślę że mam dobry kontakt z administracją Manager Site. Teraz opowiem o moich umiejętnościach w piłce nożnej xD.Jestem wzrostu tylko 163 centymery  ale moja technika (nie chwaląc się ) jest bardzo dobra . Na tego managera mogę poświęcić ok.4-5 godzin dziennie bo mam jeszcze swojego managera . Mieszkam w Grudziądzu . Jestem zdeterminowany żeby grać i uczestniczyć w różnych konkursach na MS . W Bordeaux przeprowadziłem kilka bardzo ważnych transferów takich jak : Jose Bosingwa , Amauri czy Alexander Hleb . Jeżeli dostanę ten klub to będę robił wszystko żeby Benfica  była najlepsza . .Gram z sukcesami w Pes 06,09,10,11 oraz trochę w FM 11 i Fifę 11 .Na koniec chciałbym zapewnić zarząd Benfici Lizbona że nie opuszczę klubu i będę walczył o najwyżesze cele .


http://i52.tinypic.com/30byzyq.png
Jak wiadomo SL Benfica Lizbona to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Portugalii.Wybrałem Benficę a nie Ajax dlatego że lubię Ligę Portugalską i wolę właśnie Benficę niż Ajax. Wracając do Benfici w MS mają oni dobrych graczy takich jak : Błaszczykowski , N'Gog czy Sturridge .W Benfice stawiałbym na młodość . Właśnie w tym celu mam zamiar założyć Akademię Klubową . Mam nadzieję że młodzież pozwoli Benfice w sukcesach . Patrząc na skład mam dobrą defensywę , przydałoby się polepszyć trochę pomoc i atak . Moja peferwowana taktyka to 4-4-2 . Najlepszym obrońcą (obecnie) jest Fabio Coentrao który jest młody i utalentowany i ma takie umiejętności na kapitana . Najlepszym pomocnikiem jest chyba Błaszczykowski a napastnikiem David N'Gog . Zamierzam wprowadzić dużo zmian w kadrze . Zamierzam kupić gracza na pozycję Środkowy Obrońca , Środkowy i Prawy Pomocnik i Lewy i Prawy Napastnik .
[center]Cele Transferowe :

Środkowy Obrońca - Daniel Agger  : Młody , szybki , utalentowany obrońca który raz angażuje się w akcje ofensywne a gdy trzeba to wraca się do obrony . A właśnie takiego kogoś potrzebuje Benfica bo Luisao to typowy obrońca który dobrze gra ciałem i zbyt często nie wraca do obrony a Maxi Perreira to taki ofensywny obrońca .
Prawy/Środkowy Pomocnik - Dario Srna : Doświadczony lecz jeszcze bardzo szybki , dobrze grający ciałem i gracz o bardzo dobrej technice . Pasowałby on do ofensywnej gry Błaszczykowskiego i defensynwej gry Garci bo on gra ofensywnie lecz dobrze gra też w obronie .
Prawy Napastnik - Goran Pandev : Gracz bardzo dobrze grający ciałem i w powietrzu . Gdyby udało się go kupić to byłby on najlepszym napastnikem Benfici. Atak jest chyba najgorszą pozycją w Benfice . Dlatego staram się  ściągnąć Pandeva .
Lewy Napastnik - Hulk : Bardzo młody , szybki i superstrzelec FC Porto . Jest to lewy napastnik i byłaby to moja gwiazda gdybym go pozyskał .
Cele na ten sezon :
- Pierwsza 4 w Ultra Lidze
- Powalczyć o półfinał Ligi Europejskiej
- Wypełnić te transfery
- Walczyć o ćwierćfinał MS Cup


Mam nadzieję że otrzymam Benficę . mattii882

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmadriversteam elektronikolsztyn ofdr